top of page

Svatební focení

Jsem svatební fotograf z Brna a rád pro vás zvěčním krásné vzpomínky z vašeho svatebního dne ve fotografiích. Vyfotím pro vás svatbu kdekoliv v ČR, SK nebo i v zahraničí. Věřím, že pro vás zachytím tento důležitý den podle vašich představ a vy i já si ho užijeme naplno bez starostí od příprav až po večerní zábavu, kdy vám pomůžu a rád poradím, kdykoliv bude potřeba nebo vám doporučím kontakty na ověřené dodavatele dalších služeb (fotobudka, sweet bar, DJ, make-up atd.). Své zkušenosti jsem nabral na více než 150 svatbách, které jsem vyfotil pro mé spokojené svatební páry. Nikdy nezasahuji do průběhu vašeho dne a nesnažím se vás na fotografiích pózovat do nepřirozených pozic, ale fotím váš den takový jaký je. U focení vás vždy povedu a provedu vás celým dnem, aby jste si ho maximálně užili i při focení. Jako profesionální fotograf vám nabízím jistotu a to i tím, že mám u sebe vždy dva fotoaparáty, které fotí zároveň i na dvě paměťové karty, protože technika může kdykoliv selhat a kdyby se stalo něco mě (to se ale zatím za více než 150 svateb nestalo), tak mám několik profesionálních kolegů, kteří vám budou k dispozici místo mě. Pro větší svatby mám k ruce druhého fotografa a můžu vám tak nabídnout maximální kvalitu a zachycení všech důležitých momentů i v těchto případech (cenu vám u takových svateb nabídnu individuálně dle rozsahu focení).

Pracuji s přirozeným světlem bez obtěžujících blesků, které u mě uvidíte používat opravdu výjimečně (jen když bude velmi málo osvětlený interiér/exteriér), abych nenarušoval váš den zbytečnou zábleskovou technikou. Fotografie vám předám vždy v plné kvalitě pro tisk v online galerii, kterou můžete sdílet a nebo si je jednoduše můžete také stáhnout. Upravené fotografie z vašeho svatebního dne vám standardně zašlu do 2-8 týdnů, ale už před odjezdem ze svatby vám předám minimálně 30 upravených fotografií, které v průběhu dne pro vás upravím, aby jste mohli sdílet hned vaše krásné okamžiky. Všechny předané fotografie profesionálně barevně upravuji, aby si maximálně zachovaly svou přirozenost a některé vyfocené okamžiky předávám i v černobílé úpravě.

 

V roce 2023 vyfotím více než 30 svateb. Bude jednou z nich ta vaše? Zajistím vám také profesionální tisk fotek nebo fotoplátna či tvorbu kvalitní a krásné fotoknihy, aby vaše vzpomínky zůstaly vytištěné a v bezpečí

 

Váš termín si můžete pohodlně rezervovat v online kalendáři a prohlédnout si jednotlivé svatební balíčky v sekci online objednání zde.

Jak to při focení semnou chodí?

1.

Rezervujete si termín focení na webu pomocí online kalendáře v sekci online objednání (do poznámky napište všechny důležité informace o místě obřadu apod.).

2.

Uhradíte zálohový poplatek za focení na účet bankovním převodem nebo osobně při schůzce, kdy můžeme probrat i detaily svatebního dne v Brně do 30 dnů od vaší rezervace.

3.

Zavoláme si nebo mi napíšete emailem pro doplnění všech potřebných informací k focení nebo se před svatebním focením potkáme ještě osobně v Brně

4.

Vyfotíme spolu vše podle vašich představ. Na focení vám řeknu co a jak a nemusíte se tedy vůbec ničeho obávat :-) Po focení zaplatíte zbývající doplatek z hodnoty svatebního balíčku (případně odešlete na účet).

5.

Do 2-8 týdnů vám upravené fotografie přidám do online galerie pro stažení nebo sdílení s kýmkoliv v plné kvalitě

6.

Případné fotky pro tisk vám do 7 dnů dorazí na vámi požadovanou adresu nebo vám je předám osobně v Brně

7.

Užíváte si super fotky co jsme spolu vyfotili a napíšete mi určitě pěknou recenzi na Google nebo Facebook :-)

bottom of page