top of page

Svatební focení

Jsem svatební fotograf z Brna a rád pro vás zvěčním krásné vzpomínky z vašeho svatebního dne ve fotografii. Vyfotím pro vás svatbu kdekoliv v ČR, SK nebo i v zahraničí. Věřím, že pro vás zachytím tento důležitý den podle vašich představ a vy si ho užijete naplno bez starostí od příprav až po večerní zábavu. Nikdy nezasahuji do průběhu vašeho dne a nesnažím se vás na fotografiích pózovat do nepřirozených pozic, ale fotím váš den takový jaký je. Jako profesionální fotograf vám nabízím jistotu a to i tím, že mám u sebe vždy dva fotoaparáty, protože technika může kdykoliv selhat a kdyby se stalo něco mě (to se ale nestává), tak mám několik profesionálních kolegů, kteří vám budou k dispozici místo mě. Pro větší svatby mám k ruce druhého fotografa a můžu vám tak nabídnout maximální kvalitu i v těchto případech (cenu vám u takových svateb nabídnu individuálně dle rozsahu focení).

Pracuji s přirozeným světlem bez obtěžujících blesků, které u mě uvidíte používat opravdu výjimečně (jen když bude velmi málo osvětlený interiér/exteriér), abych nenarušoval váš den zbytečnou zábleskovou technikou. Fotografie vám předám vždy v plné kvalitě pro tisk v online galerii, kterou můžete sdílet a nebo si je jednoduše můžete také stáhnout. Upravené fotografie vám standardně zašlu do 2-5 týdnů.

 

V roce 2022 vyfotím více než 30 svateb. Bude jednou z nich ta vaše? Zajistím vám také profesionální tisk fotek nebo fotoplátna či tvorbu kvalitní a krásné fotoknihy, aby vaše vzpomínky zůstaly vytištěné a v bezpečí

 

Váš termín si můžete pohodlně rezervovat v online kalendáři a prohlédnout si jednotlivé svatební balíčky v sekci online objednání zde.

Jak to při focení semnou chodí?

1.

Rezervujete si termín focení na webu pomocí online kalendáře v sekci online objednání (do poznámky napište všechny důležité informace o místě obřadu apod.).

2.

Uhradíte zálohový poplatek za focení na účet bankovním převodem nebo pomocí PayPal pro dokončení platné objednávky focení. Případně osobně při schůzce v Brně do 14 dnů od vaší rezervace.

3.

Zavoláme si nebo mi napíšete na chat pro doplnění všech potřebných informací k focení nebo se před svatebním focením potkáme osobně v Brně

4.

Vyfotíme spolu vše podle vašich představ. Na focení vám řeknu co a jak a nemusíte se tedy vůbec ničeho obávat :-) Po focení zaplatíte zbývající doplatek z hodnoty svatebního balíčku (případně odešlete na účet).

5.

Do 2-5 týdnů vám upravené fotografie přidám do online galerie pro stažení nebo sdílení s kýmkoliv v plné kvalitě

6.

Případné fotky pro tisk vám do 7 dnů dorazí na vámi požadovanou adresu nebo vám je předám osobně v Brně

7.

Užíváte si super fotky co jsme spolu vyfotili a napíšete mi určitě pěknou recenzi na Google nebo Facebook :-)

bottom of page